Hvis du vil se Eriks billeder klik her.
I tilfælde af sygdom e.lign. Så ring til Henning 5151 0680 eller Søren 2276 2288
Løbsfordeler Omgang Tidspunkt Løbstid Løber
Henning Tjørnelund 1 Lørdag 12.00-12.35 12.00 Allan Overgaard
Henning Tjørnelund 2 Lørdag 12.35-13.15 12.41 Lena Overgaard
Henning Tjørnelund 3 Lørdag 13.15-13.50 13.25 Søren Martin Nielsen
Henning Tjørnelund 4 Lørdag 13.50-14.30 14.03 Tobias Tjørnelund
Henning Tjørnelund 5 Lørdag 14.30-15.05 14.40 Vibeke Kjær Sørensen
Henning Tjørnelund 6 Lørdag 15.05-15.45 15.16 Camilla Rud
Henning Tjørnelund 7 Lørdag 15.45-16.20 15.51 Simon Nyholm-Søndertoft
Henning Tjørnelund 8 Lørdag 16.20-17.00 16.22 Annebelle Borved
Henning Tjørnelund 9 Lørdag 17.00-17.35 16.59 Isabell Johnsen
Henning Tjørnelund 10 Lørdag 17.35-18.15 17.37 Rikke Johnsen
Henning Tjørnelund 11 Lørdag 18.15-18.50 18.08 Sebastian Henriksen
Henning Tjørnelund 12 Lørdag 18.50-19.30 18.37 Sissel Andersen-Tjørnelund
Henning Tjørnelund 13 Lørdag 19.30-20.05 19.14 Sissel Andersen-Tjørnelund
Henning Tjørnelund 14 Lørdag 20.05-20.45 19.52 Tobias Tjørnelund
Søren Martin Nielsen 15 Lørdag 20.45-21.20 20.31 Palle Madsen
Søren Martin Nielsen 16 Lørdag 21.20-22.00 21.05 Laust Kildevæld
Søren Martin Nielsen 17 Lørdag 22.00-22.35 21.40 Laust Kildevæld
Søren Martin Nielsen 18 Lørdag 22.35-23.15 22.13 Steen Krogh Pedersen
Søren Martin Nielsen 19 Lørdag 23.15-23.50 22.42 Steen Krogh Pedersen
Søren Martin Nielsen 20 Lørdag 23.50-00.30 23.14 Steen Krogh Pedersen
Søren Martin Nielsen 21 Søndag 00.30-01.10 23.46 - 00.22 Steen Krogh Pedersen
Søren Martin Nielsen 22 Søndag 01.10-02.00 00.26 Martin Kelddahl
Søren Martin Nielsen 23 Søndag 02.00-02.35 00.56 Martin Kelddahl
Søren Martin Nielsen 24 Søndag 02.35-03.15 01.28 Martin Kelddahl
Søren Martin Nielsen 25 Søndag 04.30-05.05 04.08 Jesper Franzen
Søren Martin Nielsen 26 Søndag 05.05-05.45 04.42 Jesper Franzen
Søren Martin Nielsen 27 Søndag 05.45-06.20 05.16 Svend Aage Jensen
Søren Martin Nielsen 28 Søndag 06.20-07.00 05.50 - 06.30 Svend Aage Jensen
Søren Martin Nielsen 29 Søndag 07.00-07.35 06.42 Marianne Krogh Petersen
Søren Martin Nielsen 30 Søndag 07.35-08.15 07.27 Søren Martin Nielsen
Søren Martin Nielsen 31 Søndag 08.15-08.50 08.08 Palle Madsen
Søren Martin Nielsen 32 Søndag 08.50-09.30 08.42 Sissel Andersen-Tjørnelund
Søren Martin Nielsen 33 Søndag 09.30-10.05 09.18 Gert Mosborg Larsen
Søren Martin Nielsen 34 Søndag 10.05-10.45 09.51 Palle Madsen
Søren Martin Nielsen 35 Søndag 10.45-11.20 11.07 Niels Jørgen
Søren Martin Nielsen 36 Søndag 11.20-12.00 11.43 Palle Kyed (Måske)
Løbenummer
Løber 1 Allan Overgaard  
Løber 2 Lena Overgaard  
Løber 3 Søren Martin Nielsen  
Løber 4 Tobias Tjørnelund  
Løber 5 Vibeke Kjær Sørensen  
Løber 6 Simon Nyholm-Søndertoft  
Løber 7 Henning Tjørnelund  
Løber 8 Camilla Rud  
Løber 9 Annebelle Borved  
Løber 10 Annabelles Venninde  
Løber 11 Rikke Johnsen  
Løber 12 Palle Madsen  
Løber 13 Laust Kildevæld  
Løber 14 Steen Krogh Pedersen  
Løber 15 Marianne Krog Pedersen  
Løber 16 Jesper Franzen  
Løber 17 Svend Aage Jensen  
Løber 18 Gert Mosborg Larsen  
Løber 19 Sissel Andersen-Tjørnelund  
Løber 20 Niels Jørgen Nielsen  
Løber 21 Palle Kyed  
Løber 22 Martin Kalddahl
Løber 23 Sebastian Henriksen